Florbal Chodov vs Black Angels
10. Kolo Livesport Superligy Florbalu a také oslova 30ti let Florbal Chodov
2021
SK BIVOJ LITVÍNOV vs WIZARDS SO PRAHA 10
6. kolo Národní ligy mužů. Zápas nakonec rozhodl gól v čase 55:54. Byl ale plný emocí, hlavně tedy proti rozhodčím :-)
2021
Florbal Chodov vs FBC Liberec
8.kolo LIVESPORT SUPERLIGY Pátý Chodov a sedmý Liberec. Bitvu těchto dvou celků otevřel znovu rychlý gól, který měli na svědomí v solidní formě hrající hosté, z vítězství se ale po obratu radovali domácí.
2021
SK BIVOJ LITVÍNOV vs Florbal TJ Kobylisy
2021
SK BIVOJ LITVÍNOV vs TJ TURNOV
Tenhle zápas měl fakt všechno. Hlavně ty emoce na konci. Když Turnov v čase 59:41 dával na 3:2, ale v čase 59:48 Litvínov srovnal. Ta euforie byla naprosto TOP
2021
SK Bivojky Litvínov vs FBC Kutná Hora
2021
FK DUKLA PRAHA vs 1.FK PŘÍBRAM
Praha - Fotbalisté Dukly v předehrávce 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY podlehli doma Příbrami 2:3. V prvním poločase se diváci na Julisce dočkali hned tří branek, Lépe vstoupila do utkání hostující Příbram, když se trefil Vilotič. Po půlhodině zvýšil na 2:0 pro Příbram Procházka, ovšem vzápětí snížil Buchvaldek. Za hosty ve druhém poločase dokonce vyrovnal Barac, ale zápas na stranu Příbrami zpět zvrátil Dedič.
2021
Sk Bivoj Litvínov vs ASK Orka Čelákovice
První domácí utkání nové sezóny se Bivojům z Litvínova úplně nepovedlo. Mladý tým má ale určitě na čem stavět.